Wyślij wiadomość
aboutus

Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited

Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: OGRODZENIE SX
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 30000000-5000000
Rok założenia: 1992
pc Export: 50% - 60%
O nas
Wprowadzenie

Firma jawprowadzenie

 

Shengxin to firma z siedzibą w Chinach.Mamy prawie 30 lat doświadczenia w produkcji ogrodzeń i prawie 15 lat doświadczenia w eksporcie.Naszymi głównymi produktami są pojedyncze ogrodzenie z siatki drucianej, podwójne ogrodzenie z siatki drucianej, ogrodzenie antypoślizgowe, ogrodzenie z ogniwem łańcucha, a także nasz nowy produkt: metalowa klatka dla psa.

 

Chiny Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited profil firmy 0

 

1> Mamy klientów z ponad 100 krajów, takich jak Ameryka, Kanada, Meksyk, Brazylia, Peru, Niemcy, Rosja, Francja, Polska, Australia, Nowa Zelandia, Indie, Algieria, RPA, Zimbabwe, PNG itp.

 

2> Z lokalizacją w hrabstwie Anping w Chinach została założona w 1992 roku, a następnie w 1997 roku zarejestrowano Anping County Shengxin Metal Products Co., Ltd, która stała się dobrze znaną firmą o ustalonej pozycji w branży siatek drucianych .

 

3> Mamy 11 zestawów spawarek, 3 linie produkcyjne do powlekania PCV, 1 zaawansowaną linię do malowania proszkowego, 2 linie produkcyjne do produkcji proszków i 3 maszyny do znakowania fałd.Zdolność produkcyjna może osiągnąć 8000 metrów kwadratowych dziennie.

 

4> Dzięki uwierzytelnieniu ISO 9001, CE, BV zdobywamy nasz rynek i zdobywamy zaufanie klientów, przestrzegając umowy, trzymając się prestiżu i ścisłej kontroli jakości.Cieszymy się dobrą opinią zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Historia

Anping County Shengxin Metal products Co., LTD została założona w roku 1992 i specjalizuje się we wszelkiego rodzaju produktach ogrodzeniowych, takich jak ogrodzenie z siatki drucianej, tymczasowe ogrodzenie, bariera kontroli tłumu itp.
A w 2013 roku Shengxin rozszerzył produkcję i wprowadził zaawansowany system szalunków aluminiowych.W 2016 r. ponownie rozszerzono produkcję, w 2016 i 2017 r. wybudowano 2 nowe fabryki.
W roku 2018, aby zaspokoić potrzeby klientów, wprowadziliśmy produkt - klatkę dla psów, a produkcja została szybko rozszerzona.Do tej pory mamy klientów w ponad 20 krajach.A większość z nich to supermarkety i dealerzy.
W ciągu ostatnich 30 lat Shengxin przestrzegał zasady jakości w pierwszej kolejności i dobrej wierze, zdobywając ponad 100 rynków za granicą.Cieszymy się dobrą opinią zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.

Usługa

1> Można zaoferować bezpłatną próbkę

2> Można oferować bezpłatne rysunki

3> Zamówienie OEM i ODM są akceptowane

4> dobra jakość + cena fabryczna + szybka reakcja + niezawodna obsługa;

5> Zapewnij usługi wizualizacji, aby zobaczyć postęp produkcji w dowolnym miejscu i czasie

6> Bogate doświadczenie na rynku eksportowym oferowane w celu powiększenia rynku

7> Gwarancja: Produkty najlepszej jakości do wyprodukowania.jeśli jakość nie spełnia Twoich wymagań, z pewnością zapewnimy Ci pełną rekompensatę w jakikolwiek sposób, zwrot pieniędzy lub bezpłatne ponowne zamówienie.

 

Nasz zespół

Nasz profesjonalny personel zawsze rozwiąże wszystkie Twoje problemy ze 100% odpowiedzialnością i cierpliwością od wstępnej konsultacji do obsługi posprzedażowej. Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany do Ciebie profesjonalny rysunek lub próbka Twoich ogrodzeń w celu potwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi handlowemu, który specjalizuje się w rezerwacji powierzchni, deklaracjach celnych i innych powiązanych dokumentach, możemy zaoszczędzić wiele czasu i kłopotów. Cieszymy się na współpracę z Państwem.

 

Chiny Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited profil firmy 0Chiny Anping County Shengxin Metal Products Co.,Limited profil firmy 1

Szczegóły kontaktu